Koła napędowe Pu29, Pt47

Są rzeczy, na które warto poczekać.
Wielu modelarzy ma problem z dobrym wykonaniem kół szprychowych do modeli parowozów. Nie rozwiązują tego w żadnym stopniu elementy cięte laserowo. Wie to każdy, kto próbował – niby wycięte, ale pracy jest ogrom, a kół napędowych jest 8.
Rozwiązaniem są gotowe koła żywiczne, wymagające absolutnie minimum obróbki

Oto one:

Koło napędowe Pt47 Pu29 skala 1:25, odlew żywicznyKoło napędowe Pt47 Pu29 skala 1:25Koło napędowe Pt47 Pu29 skala 1:25, odlew żywiczny, zbliżenieKoło napędowe Pt47 Pu29 skala 1:25Koło napędowe Pt47 Pu29 skala 1:25, żywicaOdlewy są (jak zawsze 🙂 ) wyśmienitej jakości. Koła na zdjęciach to właściwie surówki z odciętymi nożykiem cienkimi fragmentami nadlewów, bez szlifowania czy innej obróbki, a wyglądają jak gotowe.

Dodatkowo warto wspomnieć, że autorem wzorów z których powstały odlewy, jest znany i ceniony modelarz, zdobywca wielu nagród na konkursach modelarskich, Mariusz „Precyzyjny”. Dzięki temu jestem spokojny o zgodność merytoryczną z oryginałem 🙂 Dzięki Mariusz!

Tyle tytułem wstępu, zapraszam do zamawiania w dziale oferta. Koła pasują do modeli parowozów Pt47 i Pu29, w skali 1:25.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dodatki żywiczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *